tel.: 34 318 10 64
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewniane wewnętrzne

Poszukujesz niebanalnych rozwiązań, które sprawią, że wnętrze Twojego domu lub mieszkania odmieni się i nabierze oryginalnego charakteru? W takim razie doskonale trafiłeś! To właśnie nasza firma zajmuje się wyposażeniem domu w eleganckim i jednocześnie unikalnym stylu. Wykonywane i montowane przez nas schody drewniane na zamówienie to niezwykle ważny element pomieszczenia. W związku z tym, bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiedni gatunek drewna, kolor i wzór schodów, odpowiednio dopasowanych do wystroju całego mieszkania. Obecnie możemy zaproponować konstrukcje dębowe, klonowe (klon europejski), jesionowe, bukowe, brzozowe i sosnowe. Posiadamy własną suszarnię - możemy, więc produkować dane wyroby z materiału powierzonego.
Tworzymy schody drewniane na zamówienie, które doskonale sprawdzą się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak również w pomieszczeniach charakteryzujących się nowoczesnym designem.


Nasze przedsiębiorstwo jest otwarte na współpracę z każdym Klientem - mile widziane są propozycje i sugestie z Państwa strony. Z pewnością weźmiemy pod uwagę Wasze zdanie.

Każdy element projektujemy za pomocą nowoczesnych programów komputerowych, a Klient może je obejrzeć jeszcze na etapie projektowania w postaci wizualizacji 3D. Z racji lokalizacji firmy, nasze usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie Śląska i okolic.

 

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

 

Kontakt

Firma Usługowa "Kiepura" Grzegorz Kiepura
ul. Szkolna 48; Czarna Wieś
42-133 Węglowice (woj. śląskie)
tel. kom.: 507 644 532
tel./fax: 34 318 10 64
e-mail: grzegorz.kiepura@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewaniane Kiepura
wykonanie: kotonski.pl