tel.: 34 318 10 64
Galeria

Drzwi drewniane wewnętrzne na zamówienie

W asortymencie naszego zakładu stolarskiego oprócz schodów, znajdują się także wyjątkowe, wewnętrzne drzwi drewniane. Do ich produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowych materiałów stworzonych z litego drewna:

  • sosny,
  • dębu,
  • jesionu.

Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego wzoru i koloru danej konstrukcji. Następnie przygotowujemy precyzyjny projekt wyrobu, po czym produkujemy go i fachowo montujemy. Świadczymy kompleksowe usługi stolarskie, zwracając szczególną uwagę na indywidualne gusta i oczekiwania naszych Klientów. Proponujemy zatem drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar, wykonywane w wielu, odmiennych stylizacjach. Proponujemy stylowe modele idealnie wpasowujące się w charakter tradycyjnych wnętrz, jak również designerskie drzwi sprawdzające się świetnie w nowoczesnych wnętrzach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze wszystkimi naszymi realizacjami, a następnie do współpracy na najwyższym poziomie. Nasi fachowcy z chęcią doradzą w odpowiednim wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu, bądź odwiedzenia naszej firmy z siedzibą na Śląsku – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania.

 

Drzwi z szybą mleczną Drzwi wewnętrzne przeszklone Białe drzwi wewnętrzne z szybkami Drzwi z szybami mlecznymi Drzwi z dużą szybą Drzwi z dużą szybą 2

 

Kontakt

Firma Usługowa "Kiepura" Grzegorz Kiepura
ul. Szkolna 48; Czarna Wieś
42-133 Węglowice (woj. śląskie)
tel. kom.: 507 644 532
tel./fax: 34 318 10 64
e-mail: grzegorz.kiepura@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewaniane Kiepura
wykonanie: kotonski.pl