tel.: 34 318 10 64
Galeria

Meble drewniane na zamówienie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu coraz lepiej znamy gusta i zapotrzebowania Klientów. Wiemy również, jakie rozwiązania są dla Was najkorzystniejsze i sprawdzają się najlepiej. Dzięki temu, stale rozwijamy zakres naszych usług. Jedną z udostępnianych propozycji są nieszablonowe meble drewniane na wymiar.

Do tworzenia naszych artykułów wykorzystujemy wyłącznie najnowsze technologie i łączymy je z dobrymi, sprawdzonymi metodami, które stosujemy od wielu lat. Dzięki temu, Klienci korzystający z naszych usług mogą mieć pewność, że otrzymają możliwie najlepszą wersję zamawianego artykułu.

W naszym zakładzie stolarskim stosujemy wysokogatunkowe materiały. Udostępniamy stylowe meble bukowe, dębowe, sosnowe, jesionowe, brzozowe i klonowe. Mając świadomość różnorodności gustów naszych Klientów, oferujemy modele o wielu interesujących wzorach i kolorach do wyboru.

Chcąc jak najlepiej zobrazować naszą propozycję, przed wykonaniem mebli na zamówienie tworzymy projekt wstępny, dzięki któremu Klient będzie wiedział dokładnie jak będzie wyglądać jego stół, szafa czy półka. Oprócz wykonywania nieszablonowego, a przy tym stylowego wyposażenia na zamówienie, z przyjemnością zamontujemy również każdy wybrany na wymiar produkt.

 

 

Kontakt

Firma Usługowa "Kiepura" Grzegorz Kiepura
ul. Szkolna 48; Czarna Wieś
42-133 Węglowice (woj. śląskie)
tel. kom.: 507 644 532
tel./fax: 34 318 10 64
e-mail: grzegorz.kiepura@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewaniane Kiepura
wykonanie: kotonski.pl