tel.: 34 318 10 64
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewniane na zamówienie

Poszukujesz niebanalnych rozwiązań, które sprawią, że wnętrze Twojego domu lub mieszkania odmieni się i nabierze oryginalnego charakteru? W takim razie doskonale trafiłeś! To właśnie nasza firma zajmuje się wyposażeniem domu w eleganckim i jednocześnie unikalnym stylu. Wykonywane i montowane przez nas schody drewniane na zamówienie to niezwykle ważny element pomieszczenia. W związku z tym, bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiedni gatunek drewna, kolor i wzór schodów, odpowiednio dopasowanych do wystroju całego mieszkania. Obecnie możemy zaproponować konstrukcje dębowe, klonowe (klon europejski), jesionowe, bukowe, brzozowe i sosnowe. Posiadamy własną suszarnię - możemy, więc produkować dane wyroby z materiału powierzonego.
Tworzymy schody drewniane na zamówienie, które doskonale sprawdzą się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak również w pomieszczeniach charakteryzujących się nowoczesnym designem.


Nasze przedsiębiorstwo jest otwarte na współpracę z każdym Klientem - mile widziane są propozycje i sugestie z Państwa strony. Z pewnością weźmiemy pod uwagę Wasze zdanie.

Każdy element projektujemy za pomocą nowoczesnych programów komputerowych, a Klient może je obejrzeć jeszcze na etapie projektowania w postaci wizualizacji 3D. Z racji lokalizacji firmy, nasze usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie Śląska i okolic.

 

Ciemne schody drewiane Schody zakręcane Schody dywanowe Schody z poręczą Schody z poręczą 2 Schody z poręczą 3 Schody spiralne Schody kręcone Schody spiralne widok z góry schody wiszące Realizacja 11 Realizacja 12 Realizacja 13 Realizacja 14 Realizacja 15 Realizacja 16 Realizacja 17 Realizacja 18 Realizacja 19 Realizacja 20 Schody drewniane Białe schody z drewna Jasne schody z szybą Schody z balustradą szklaną Schody nowoczesne Schody z podświetleniem LED Klasyczne schody Białe schody - klasyczne Biała balustrada Schody z metalową poręczą Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

 

Kontakt

Firma Usługowa "Kiepura" Grzegorz Kiepura
ul. Szkolna 48; Czarna Wieś
42-133 Węglowice (woj. śląskie)
tel. kom.: 507 644 532
tel./fax: 34 318 10 64
e-mail: grzegorz.kiepura@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewaniane Kiepura
wykonanie: kotonski.pl