tel.: 34 318 10 64
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewniane wewnętrzne

Poszukujesz niebanalnych rozwiązań, które sprawią, że wnętrze Twojego domu lub mieszkania odmieni się i nabierze oryginalnego charakteru? W takim razie doskonale trafiłeś! To właśnie nasza firma zajmuje się wyposażeniem domu w eleganckim i jednocześnie unikalnym stylu. Wykonywane i montowane przez nas schody drewniane na zamówienie to niezwykle ważny element pomieszczenia. W związku z tym, bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiedni gatunek drewna, kolor i wzór schodów, odpowiednio dopasowanych do wystroju całego mieszkania. Obecnie możemy zaproponować konstrukcje dębowe, klonowe (klon europejski), jesionowe, bukowe, brzozowe i sosnowe. Posiadamy własną suszarnię - możemy, więc produkować dane wyroby z materiału powierzonego.
Tworzymy schody drewniane na zamówienie, które doskonale sprawdzą się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak również w pomieszczeniach charakteryzujących się nowoczesnym designem.


Nasze przedsiębiorstwo jest otwarte na współpracę z każdym Klientem - mile widziane są propozycje i sugestie z Państwa strony. Z pewnością weźmiemy pod uwagę Wasze zdanie.

Każdy element projektujemy za pomocą nowoczesnych programów komputerowych, a Klient może je obejrzeć jeszcze na etapie projektowania w postaci wizualizacji 3D. Z racji lokalizacji firmy, nasze usługi wykonujemy przede wszystkim na terenie Śląska i okolic.

 

Ciemne schody drewiane Schody zakręcane Schody dywanowe Schody z poręczą Schody z poręczą 2 Schody z poręczą 3 Schody spiralne Schody kręcone Schody spiralne widok z góry schody wiszące Realizacja 11 Realizacja 12 Realizacja 13 Realizacja 14 Realizacja 15 Realizacja 16 Realizacja 17 Realizacja 18 Realizacja 19 Realizacja 20 Schody drewniane Białe schody z drewna Jasne schody z szybą Schody z balustradą szklaną Schody nowoczesne Schody z podświetleniem LED Klasyczne schody Białe schody - klasyczne Biała balustrada Schody z metalową poręczą Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

 

Kontakt

Firma Usługowa "Kiepura" Grzegorz Kiepura
ul. Szkolna 48; Czarna Wieś
42-133 Węglowice (woj. śląskie)
tel. kom.: 507 644 532
tel./fax: 34 318 10 64
e-mail: grzegorz.kiepura@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewaniane Kiepura
wykonanie: kotonski.pl