tel.: 34 318 10 64
Galeria

Balustrady drewniane wewnętrzne

Elementem, który w wielu przypadkach stanowi stały element schodów, jest balustrada drewniana, będąca standardowym rozwiązaniem, stosowanym podczas tworzenia ciągów komunikacyjnych pomiędzy piętrami budynku. Pełni ona zarówno funkcje użyteczne, jak i stanowi istotny walor estetyki pomieszczenia.


Cechy balustrad drewnianych

Najważniejszą ich rolą jest funkcja zabezpieczająca - mają one chronić przed upadkiem podczas poruszania się po schodach, co przede wszystkim jest ważne z punktu widzenia osób starszych czy dzieci, ale także każdej osoby je użytkującej. Ułatwiają one również poruszanie się po schodach - dzięki nim łatwiej można pokonywać kolejne stopnie, a zastosowanie efektownej stylistyki stanowić będzie ciekawe dopełnienie wyposażenia domu.


Zalety proponowanego rozwiązania

Do najważniejszych korzyści płynących z wykorzystania balustrad drewnianych można zaliczyć chociażby ich piękny, ponadczasowy wygląd. Bardzo dobrze prezentują się i komponują również z innymi elementami wystroju wnętrza - są uniwersalne i można je swobodnie dopasować do innych detali, w tym chociażby wykonanych z metalu, a także zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Odznaczają się również trwałością i możliwością łatwej oraz skutecznej renowacji.


Nasze realizacje

W ramach przygotowanej oferty zapewniamy nie tylko balustrady drewniane, ale także propozycje wykonane w połączeniu z elementami metalowymi. Tworzymy rozwiązania, które nie są powieleniem standardowych schematów, które można zobaczyć w wielu dużych sklepach meblowych. Zapewniamy produkty oryginalne, unikalne, które mają swój własny styl i stanowią świetne połączenie z innymi elementami wyposażenia domowego wnętrza.

 

 

Kontakt

Firma Usługowa "Kiepura" Grzegorz Kiepura
ul. Szkolna 48; Czarna Wieś
42-133 Węglowice (woj. śląskie)
tel. kom.: 507 644 532
tel./fax: 34 318 10 64
e-mail: grzegorz.kiepura@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewaniane Kiepura
wykonanie: kotonski.pl