tel.: 34 318 10 64
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

Szafy drewniane na zamówienie

Od dziesięcioleci tworzymy wyjątkowe schody, drzwi a nawet okna. Ponadto, wykonujemy również szafy drewniane na wymiar, które dopasujemy idealnie do Twoich pomieszczeń. Nasza oferta jest bardzo szeroka i zależna od Twoich potrzeb – możemy m.in. stworzyć szafy przesuwne, które znakomicie sprawdzą się np. w sypialni. Dzięki swojej budowie pozwolą zaoszczędzić sporo przestrzeni w pokoju, a do tego będą świetnym uzupełnieniem aranżacji.


Szafy drewniane na wymiar możemy stworzyć według Twojego pomysłu – my postaramy się przekuć projekt w życie i stworzyć wyjątkowe, doskonałe meble na zamówienie, które będzie służył przez wiele lat Tobie, Twoim dzieciom, a także wnukom. Produkty tworzymy m.in. z dębu, buku, jesionu, sosny, brzozy czy klonu.


Tworzymy również inne meble na zamówienie, takie jak np. komody. Profesjonalnie wykonana komoda dębowa doda stylu i wyjątkowej elegancji każdemu pokojowi oraz wytrzyma wiele lat.


Kupowanie gotowego sprzętu ze sklepów sieciowych jest dzisiaj nieopłacalne – zwykle po kilku latach trzeba je wymieniać. Warto więc skorzystać z naszych usług i stworzyć razem z nami drewniane meble na zamówienie, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze i czas w przyszłości, a także idealnie dopasujesz towar do potrzeb.

 

 

Kontakt

Firma Usługowa "Kiepura" Grzegorz Kiepura
ul. Szkolna 48; Czarna Wieś
42-133 Węglowice (woj. śląskie)
tel. kom.: 507 644 532
tel./fax: 34 318 10 64
e-mail: grzegorz.kiepura@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

Schody drewaniane Kiepura
wykonanie: kotonski.pl